"Я не "біла ворона", я – сова". Матіос показав своє татуювання

Він наголосив, що має досвід й може "дихати проти вітру" для втілення своєї мети.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, що претендує на посаду керівника Державного бюро розслідувань, однак Адміністрація президента ніколи не дозволить цього.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

"... навіть (Сергій) Лещенко написав, що Матіоса ніколи не оберуть, Адміністрація президента ніколи не піде на це", - зазначив прокурор.

Також він наголосив, що має мету в житті - побудувати щось важливе.

"Я ніколи не був ні для кого "тлом". Я хочу мати мету в житті – мету побудувати щось. Зараз є унікальна можливість "з нуля" побудувати те, що увійде в історію. І я відчуваю в собі сили побудувати це. Маю досвід і знання, але головне: можу дихати проти вітру. Так виглядає "біла ворона", - сказав він і додав: "Але я не "біла ворона", я – сова. Зараз покажу, що маю на увазі", продемонструвавши татуювання із совою на своєму плечі.

анатолій матіос
Українська правда
Анатолій Матіос

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань, яке має запрацювати до 20 листопада 2017 року, буде розслідувати кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці. ДБР остаточно перебере на себе функцію досудового слідства від прокуратури.

Залиште свій коментар