Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я - не бізнесмен". Порошенко прокоментував зростання прибутків свого банку

Гарант стверджує, що передати банк у сліпий траст не може. 

Президент України Петро Порошенко під час пре-конференції пояснив, чому прибутки Міжнародного інвестиційного банку, який йому належить, зросли на 278%.

Журналіст Дмитро Гнап заявив про те, що банк президента за останній квартал збільшив свої прибутки.

"Я не бізнесмен. Я дізнався цю інформацію від вас", - сказав Порошенко у відповідь.

Український гарант додав, що банківська установа отримала резерви від Нацбанку.

"Чому це так сталося – я також навів справки. Тому що минулого року під час перевірки Національного банку, а тут всі були рівні, були нараховані резерви. І банк прибуток спрямував на формування резервів, виконуючи вимоги Національного банку… Прибуток не пов'язаний зі співпрацею із будь-якими державними позиціями і банк перебуває в управління компанії з управління активами", - пояснив він.

Порошенко також наголосив, що не може передати управління банку за кордон: "Тому що треба змінювати реєстрацію. Українських резидентів в сліпий траст не беруть".

Нагадаємо,  раніше Порошенко заявив, що Верховна Рада України ще не прийняла заяву голови НБУ Валерії Гонтаревої про відставку. Гарант зауважив, що вважає доцільним звільняти Гонтареву лише тоді, коли буде знайдено їй заміну.

"Я маю кілька кандидатів, але поки не обговоримо їх у Верховній Раді, вважаю некоректним їх називати", - сказав президент. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції