"Я не маю опускати руки і приймати це свавілля". Саакашвілі поспілкувався із ЗМІ у Польщі

Політик перетинатиме кордон із сином.

Екс-голова Одеської облдержадміністрації та колишній президент Грузії Міхеіл Сакашвілі заявив, що його мета - повернутися до України і він не братиме громадянства інших держав.

Про це він повідомив під час спілкування із ЗМІ у Жешуві.

"Моя мета повернутися до України. Я відчуваю себе по національності українцем. Я відчуваю себе частиною українського суспільства, я дуже поважаю українців. Я не думаю, що я маю так руки опускати і приймати це свавілля, яке вони зробили не тільки проти мене, а й проти всіх українців", - сказав він.

Він назвав себе справжнім захисником України.

Саакашвілі заявив, що не розуміє, чому "Порошенко боїться його".

"Порошенко вирішив, що я для нього дуже небезпечний. Він так мене боїться, як не боїться ворога, як не боїться Путіна. Я не розумію, що відбувається. Нащо треба було такі заходи робити на західному кордоні, коли у нас проблеми у зовсім іншому напрямку? Що він хоче цим показати? Що це за цирк зараз влаштували на кордоні?", - обурився він.

Політик підкреслив, що збирається до України, щоб захищати свої права у суді.

Він підкреслив, що не погодиться на пропозиції інших держав про громадянство.

За словами Саакашвілі, у нього немає плану "Б" на випадок, якщо його не пустять до України.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон "Краковець" зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю.

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

ВідеоСаакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Залиште свій коментар