"Я очікував війни, а не імпічменту Трампа чи пандемії": Зеленський написав колонку про перший рік президентства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він зазначив, що ніколи не вважав роботу президента "легкою".

Президент України Володимир Зеленський написав колонку про перший рік президентства. У ній він розповів про свої очікування та успіхи.

Колонку було опубліковано у The New York Times.

На початку він зазначив, що не вважав президентство "легким", а до влади привів команду розумних, енергійних та професійних людей.

"Ми покладали великі надії і рішуче були налаштовані на покращення нашої країни, яка перебуває у стані війни, як вдома, так і на світовій арені. Потім минув рік", - написав Зеленський.

Він розповів про те, як став відомим на весь світ не завдяки своїй попередній роботі, а через один дзвінок із президентом США Дональдом Трампом.

Ще одним важливим випробуванням для себе Зеленський вважає війну на Донбасі, яка під час його перемоги була далекою від вирішення. Однак у березні сталася чергова проблема – пандемія коронавірусу.

"Але це все ще не приреченість і морок. Той промінь, який вселяв у мене надію на тлі всіх цих криз, був одним і тим самим: міжнародне співробітництво. Це був і буде шлях вперед", - пояснює він.

Зеленський розповів, що попри процедуру імпічменту Трампа, Україна лишається важливим партнером для США, продовжує отримувати військову допомогу та має двопартійну підтримку з боку демократів та республіканців.

У питанні Донбасу він зазначив, що йому вдалося реанімувати нормандський формат та звільнити низку політв’язнів, яких утримувала Росія.

Що до пандемії коронавірусу, то Зеленський похвалився тим, як українські літаки допомагають перевозити гуманітарні вантажі по всьому світу, а також допомогою лікарів, яких відправили до Італії під час епідемії. Він також наголосив, що і Україна отримує допомогу від багатьох країн світу, а зараз всі перебувають в очікуванні погодження програми з МВФ.

"Шлях до відновлення довгий. Війна на Донбасі ще не закінчена. Але коли я оглядаюсь на перший рік роботи свого офісу та стою перед другим, я маю надію. Ми разом робимо світ - і Україну - кращим місцем", - вважає він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розповів, що за перший рік президентства його найбільше розчарували люди.

Відео Пресконференція президента: чи не змерзли журналісти та чи встановлять новий рекорд

В Маріїнському парку, де зібрали журналістів, триває пресконференція президента Зеленського. Що відбувається за лаштунками пресконференції і які важливі відповіді Володимира Зеленського вже пролунали - дивіться у прямому включенні.  

Пресконференція президента: чи не змерзли журналісти та чи встановлять новий рекорд

Залиште свій коментар

Вибір редакції