Савченко стоячи та з оплесками зустріли на засіданні ПАРЄ

Перед початком пленарного засідання Савченко зустрілася з президентом ЄНП Жозефом Долем, який відзначив нардепа як дуже "відповідальну жінку".

Звільнена з російського полону народний депутат України Надія Савченко розпочала свою роботу в ПАРЄ та очікує "крокування в одному напрямку з Європою".

Про це вона розповіла кореспонденту УНІАН перед початком пленарного засідання ПАРЄ, яке проходитиме з 20 по 24 червня у Страсбурзі.

"В першу чергу я повернулася, починаю просто працювати - це моя робота. З іншого боку, я очікую крокування в одному напрямку з Європою, порозуміння, розуміння та чітких дій", - розповіла Савченко.

Коли головуючий оголосив про присутність Савченко на засіданні, депутати - члени групи стоячи зустріли це оплесками, на що Савченко їм ввічливо вклонилася.

"Моя присутність тут можлива у тому числі і завдяки вам. Я дуже вдячна всім присутнім, всім, хто боровся за мене, всім, хто підтримував Україну. У нас з вами однакові погляди. Україна дивиться в сторону добра, в сторону прогресу, в сторону Європи. Я буду працювати для того, щоб у нас з вами вийшла плідна співпраця. Я хочу щиро подякувати від себе особисто та від імені України", - сказала Савченко у залі ПАРЄ.

УНІАН президент ЄНП Жозеф Дойл також розповів про свою зустріч із Савченко, яка поінформувала про те, "що сталося у минулому, через що вона пройшла та її плани на майбутнє".

"Ми повністю розділяємо погляд щодо росіян, щодо Путіна, і як ми повинні продовжувати з ним працювати. Моє перше враження таке, що Надя має амбіції слугувати українському народу, і я думаю, саме це вона збирається робити", - повідомив президент ЄНП.

Він також відзначив, Що Савченко є "дуже відповідальною жінкою, яка добре думає та працює для українців, також на території Донбасу".

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину.

Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ,яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики.

Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

До слова, родичам льотчиці – її сестрі та матері – ніхто не повідомив точного часу прибуття Надії. Вони були вимушені їхати до літовища своїм ходом.

Після зустрічі із журналістами та гнівної промови на адресу нетактовних працівників пера, Савченко поїхала до Адміністрації Президента.

Там льотчиця подякувала військовим та українцям за те, що повернулася. Крім того, жінка вибачилася перед побратимами за те, що досі жива.

Президент України, своєю чергою, за незламність волі та жертовність вручив Савченко орден "Золота Зірка".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: