Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я почувався жахливо весь тиждень". Головне з першого інтерв'ю сина Гладковського

Фігурант антикорупційного розслідування вперше публічно відповів на питання на телеканалі "Прямий". Його пов'язують із президентом Петром Порошенком.

Ігор Гладковський, син звільненого першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, які опинилися в епіцентрі скандалу навколо розкрадання в оборонному секторі, у вівторок, 5 березня, дав інтерв'ю телеканалу "Прямий". У ньому він заявив про свою непричетність до корупційних схем, які були показані в розслідуванні програми "Наші гроші", а також розповів, яким саме бізнесом займається, чому його родина вирішила змінити прізвище і хто є "творцями цієї історії".

ТСН.uа публікує головне з інтерв'ю фігурантів корупційного скандалу з розкраданням в оборонному секторі.

Про реакцію на розслідування програми "Наші гроші"

- Я ніколи не мав і не маю стосунку до "Укроборонпрому". Весь мій бізнес заснований на приватному секторі, я працюю з приватними компаніями, які абсолютно ніяк не пов'язані ні з концерном, ні з військовим напрямком. Я займаюсь імпортом автомобілів і мікрокредитуванням у сфері онлайн.

Не було жодного розслідування. Те, що стверджують журналісти з приводу трьох років розслідувань, це все – брехня. Ця інформація повністю складена і замовлена певним олігархом для того, щоб будувати основну риторику в передвиборній кампанії певними кандидатами. Це дуже важливо, я хотів би, щоб це почули. Після цього я подав у суд. І те, яку картинку "малюють" для людей, - вона жахлива. Тим більше, коли розгойдують ситуацію націоналістичні блоки і групи з серії "Азов". До суду і слідства, коли трощать, коли палять, - я вважаю, що це неприпустимо.

Про можливу причетність до схем, описаних у розслідуванні

- Я ніколи не крав, не краду і ніколи не буду красти у своєму житті – це принципова позиція. Питання не в оборонці, це процес – неприпустимо особисто для мене.

Про резонансний ролик-відповідь програмі "Наші гроші"

- Ніколи не хотів бути публічним. Але так вже сталося. Виходити і просто розповідати людям на тій хвилі не було жодного сенсу і тому ми вирішили з абсолютно талановитою і креативною командою показати, що це розслідування може бути зроблено в досить короткий термін ось таким чином. Тобто я вперше знімався в ролику загалом і я думаю, що вийшло непогано.

Я не хотів би займатися цим, але довелося. Найцікавіше буде в наших наступних серіях, якщо ви вже згадали.

Про що буде йтися в наступних роликах

- Не буду поки розповідати, хочу зберегти інтригу, але ми розставимо всі крапки над i.

Про власний бізнес

- У мене кілька бізнес-напрямків, ще раз наголошую – жоден із них не пов'язаний і не був пов'язаний із концерном "Укроборонпром". Це дуже важливий момент. Я займаюся імпортом автомобілів - веду певний бренд в Україні – я займаюся розвитком дилерської мережі. Плюс у мене є кілька закладів ресторанного бізнесу і компанія – прошу зауважити, що вона найуспішніша і найперша, – з мікрокредитування. В принципі, набір моїх бізнес-активностей ніяк не пов'язаний із "Укроборонпромом".

Про участь і допомогу батька в бізнесі

- Абсолютно ні. Природно, як син з батьком я можу з ним радитися, безумовно. Ми збираємося, у нас є традиція раз на тиждень, раз на два тижні, зустрічатися на обід. Ми можемо обговорити деякі питання, ось і все. Якщо мені потрібна якась порада батька. В принципі, я незалежно ухвалюю рішення. Після того як я закінчив освіту, я живу сам і веду абсолютно незалежну діяльність.

ВідеоГладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким усунув Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. І сталося це через тиждень після гучного скандалу про розкрадання в оборонній галузі. 

Гладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО

Про стосунки з іншим фігурантом розслідування – Віталієм Жуковим

- Віталіка Жукова я дійсно знаю, але я з ним не дружу, у мене немає жодних із ним бізнес-відносин. Я його знаю, оскільки є спільне коло знайомих тощо. Я багато кого знаю, в принципі.

Про реакцію на розслідування

- Дякую шановні журналісти, прокинувся зіркою. Спочатку не хотілося бути "зіркою", я спокійно вів своє життя, у мене було все добре, а тут... Звичайно, я був шокований. Прокинувся – а тут таке. Тебе люди в ліфті впізнають, дивляться на тебе як на не дуже хорошу людину – природно, я почувався жахливо весь цей тиждень. Я хочу вичистити всю цю історію. Скоро ви про все дізнаєтеся, ви все побачите.

Чи викликали як свідка або підозрюваного в рамках розслідування про корупцію в оборонці

- Ні, цього не було, але якщо треба, то я відкрито заявляв, що готовий прокоментувати будь-яку ситуацію.

Чому пов'язує появу розслідування з виборами

- 31 березня цього року у нас перший тур президентських виборів. "Вкидання" такої скомпілованої інформації носить абсолютно політичний характер... Їм [політсилам] потрібно було створити привід, а потім на ньому топтатися. Додати в цю історію ще радикальні напрямки – все, ось вам крута історія.

Чому вважає, що за історією стоять опозиційні політики і олігархи

- А кому це ще треба? Кому це може бути цікаво?

Про те, чому родина змінила прізвище

- Так. З приводу зміни прізвища було дуже багато домислів, а за фактом це сталося, якщо не помиляюся, чи то в 2013-му, чи то в 2014 році тільки на підставі загального сімейного рішення. Так як за попереднього прізвища ми знали дуже мало родичів, а нове прізвище, яке зараз носимо, воно, в принципі, наше справжнє, якщо не вдаватися в подробиці.

Про те, чи була переписка з Жуковим, як показано в розслідуванні

- Абсолютно ні. Я показав вам і всім відео, як можна зробити будь-яку переписку між будь-якими людьми.

Про те, чому в ролику-відповіді фігурує саме Коломойський

- Тому що Коломойський – і всі це знають – серйозний спонсор і Зеленського, і Тимошенко, які абсолютно зацікавлені в цьому і є творцями цієї історії.

ВідеоГладковський-молодший спародіював розслідування журналістів

Заради цього навіть створив ютуб-канал і перефразував назву програми "Наші гроші". Ігор Гладковський вдає з себе ведучого, розповідає, що став жертвою фейкового розслідування, що його оббрехали та навішали ярлики, що він багато працює, а мета програми, насправді, - перед виборами дискредитувати нинішнього президента. 

Гладковський-молодший спародіював розслідування журналістів

Про те, коли чекати подовження його "серіалу"

- Скоро. Кілька днів – ви їх побачите.

Залиште свій коментар

Вибір редакції