Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я повернусь". Український політв’язень Сущенко заявив, що розраховує на обмін

За словами журналіста, він перебуває у гарній моральній та фізичній формі.

Незаконно засуджений у Росії український журналіст Роман Сущенко сподівається на обмін, хоча готовий і до етапування до колонії.

Про це він заявив журналістам перед початком засідання у Верховному суді РФ, де слухається апеляція у його справі, пише УНІАН.

"Я розраховую на обмін, все залежить від переговорників", - наголосив він і додав, що готовий до будь-якого розвитку подій, зокрема й етапування до колонії.

За словами Сущенка, він перебуває у гарній моральній та фізичній формі, адже активно займається спортом, зокрема, віджимається, присідає, піднімає зроблені з пластикових пляшок гантелі, а також бігає під час "прогулянки" у бетонному колодязі розміром 4 на 4 метри, куди його виводять.

До того ж українець розповів, що продовжує малювати, і передав вітання дружині Анжелі.

"Передай їй, щоб вона трималась, вона сильна жінка, передай, щоб вона наглядала за родиною, все буде добре, я повернусь", - сказав Сущенко.

Нагадаємо, у червні у Москві суд оголосив вирок затриманому українському журналісту Роману Сущенку. Він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Його звинувачують у тому, що під час перебування у Росії 2016 року начебто намагався з'ясувати ймовірність наступу терористів на Донбасі на Маріуполь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції