Путін пояснив секрет успіху свого режиму

Путін порадив ключовим світовим лідерам не триматися за свое крісло та брати приклад з нього.

Володимир Путін розповів, що його секрет успіху як президента полягає у тому, що він "завжди намагається відчувати настрої людей та їх потреби".

Про це він заявив в інтерв'ю "Bloomberg". 

"Я не знаю, які тут можуть бути секрети. У мене секретів немає, я просто завжди намагаюся відчувати настрої людей, відчувати їх потреби, їх настрій на форми, на способи вирішення завдань, на їх пріоритети і орієнтувати, перш за все на це. І мені здається, що це найголовніше в роботі будь-якої людини, який займається тією роботою, яку народ Росії довірив мені", - заявив Путін, відповідаючи на питання про секрет свого успіху.

Стосовно того, щоб він порадив ключовим світовим лідерам, то на думку Путіна, щоб залишатися на своїх посадах якомога довше не слід "за всяку ціну старатися утриматися за крісло".

"Як це не дивно прозвучить, але не потрібно хапатися, за всяку ціну старатися утриматися за якесь крісло. Адже я не просто, як Ви сказали, був там 16 років, я вісім років був Президентом Російської Федерації, а потім, не порушуючи Конституції, не змінюючи її під себе...Все, я так і зробив: два терміни був обраний, а потім просто пішов і перейшов на іншу роботу - працював чотири роки Головою Уряду. Відповідно до Конституції, коли таке право у мене виникло через чотири роки, я балотувався на посаду Президента, був обраний і працюю зараз",- додав він.

На запитання про те, чи хотів би він аби його доньки пішли у політику, президент відповів, що не вважає за можливе хотіти чогось за них.

"Вони молоді, але все-таки дорослі люди, і вони самі повинні визначити своє майбутнє. В цілому, наскільки я собі уявляю, вони вже вибрали, вони займаються наукою, ще деякими видами діяльності, вельми благородними і потрібними людям. Вони відчувають себе потрібними, вони отримують задоволення від своєї роботи, і мене це дуже тішить. Вони дуже відповідально і по-чесному відносяться до тієї справи, яке для себе вибрали",- підкреслив Путін.

Нагадаємо, Путін побачив необхідність в "досить молодому" наступникуПрезидент РФ також додав, що головне, щоб цей чоловік хотів рости і служити своїй країні, ним може стати і представник спецслужб.

ВідеоУ Китаї відкрився саміт "Великої двадцятки": Україну навіть не запросили, як гостя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: