Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я робив помилки": Порошенко випустив нове нічне відеозвернення до українців

Чинний президент заявив, що використовує методи опонента для діалогу з виборцями.

Президент України Петро Порошенко у ніч проти 19 квітня випустив новий відеоролик, в якому визнав, що робив помилки, і сказав, що тепер хоче достукатися до виборців методами свого опонента Володимира Зеленського.

"5 років тому ви довірилися мені. Я робив помилки, але мені точно не соромно за ці 5 років", – заявив Порошенко, перерахувавши досягнення, яких, на його думку, Україна досягла за часи його президентства.

Серед цих досягнень він назвав безвізовий режим з Євросоюзом, автокефальну церкву, сильну армію. 

"Зараз я зрозумів, що мало з вами говорив – я займався країною. І тому зараз я намагаюся достукатися до вас усіма засобами. Використовую методи опонента, і можливо навіть виглядаю незвично, але я цього не боюся, якщо так ви мене почуєте!", – сказав Порошенко.

"Я не здаюся і не здамся, я буду боротися за Україну як президент, як кандидат, як громадянин!", – додав він.

Нагадаємо, боротьба за президентське крісло між двома кандидатами розгорілася практично відразу після закінчення першого туру. Володимир Зеленський і Петро Порошенко кидали один одному відеовиклики і запрошували на здачу аналізів.

ВідеоБатл відеороликами Порошенка та Зеленського - не передвиборча агітація - КВУ

Про те, що батл відеороликів можна розцінити як політичну агітацію, яку не можно проводити до оголошення офіційних результатів першого туру заявив і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в ефірі шоу "Право на владу". Агітація це чи ні, за роз'ясненням ТСН звернулася до комітету виборців України.  

Батл відеороликами Порошенка та Зеленського - не передвиборча агітація - КВУ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції