"Я таке відео сам за п’ять хвилин можу зняти": соратники Порошенка відкидають претензії в оплаті агітаторів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На форумі в столиці говорили тільки про волонтерські засади діяльності.

Президент Петро Порошенко офіційно оголосив старт своєї передвиборної кампанії. Зробив він це в столичному Палаці спорту під час форуму свого імені в присутності кількох тисяч прихильників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перекритий центра міста, в оточеному бійцями УДО, нацгвардії і поліції Палаці спорту триває громадський форум за участі президента. Людей на захід звозять автобусами, а зустрічають представники державної охорони з рамками-металошукачами. На другому ярусі виставлені силіконові фігури видатних українців, далі – досягнення президента. Усе розділили на секції: про армію, мову, церкву і безвіз. Країни, з якими діє безвізовий режим, на політичній мапі світу мерехтять ліхтариками.

ВідеоПорошенко просить опонентів не розповідати про підкуп виборців його політсилою

Петро Порошенко офіційно оголосив старт своєї передвиборної кампанії. Зробив він це в столичному Палаці спорту під час передвиборного форуму свого імені і в присутності кількох тисяч прихильників. Президент і кандидат Петро Порошенко пообіцяв під час наступної каденції завершити війну і поліпшити життя. А ще він просив конкурентів не розповідати про спроби підкупу громадян. Як усе відбувалося - далі у сюжеті. 

Порошенко просить опонентів не розповідати про підкуп виборців його політсилою

Поряд із "Вікном у Європу" стійка з написом "Приєднуйся до нас", де волонтер закликає підписувати так зване особисте зобов’язання підтримувати Порошенка на виборах. Цього тижня одразу кілька політиків звинувачували передвиборний штаб Порошенка у підкупі виборців – що за підпис саме цих зобов’язань можно отримати тисячу гривень. Однак у Палаці спорту все безкоштовно. "Тільки на громадських засадах. Волонтерських", - наголошує волонтер.

Поза камерою публіка на форумі зізнається, що в залі багато бюджетників різних професій, котрі тут "працюють". У залі артисти, активісти і політики говорять про досягнення Порошенка та анонсують поліпшення життя. Згодом на сцену виходить і сам Порошенко, його промова триває більше години. Президент повторює гасла з передвиборних плакатів, але не промовляє жодного слова про боротьбу з корупцією. І просить опозицію не розповідати про підкупи виборців його політсилою. "Я звертаюсь до опозиції. Безпідставний галас про нібито загрози прозорості виборчого процесу з боку влади, б’є не по владі, а по іміджу України в Європі та світі. А Москва лише потирає руки", - наголосив Порошенко.

Про те, що країною вже курсують мобільні агітаційні групи партії президента, які скорочено називають себе "магами", ТСН розповідала на початку цього тижня. Журналісти були свідками того, що за цю роботу платять по 300-400 грн на день. Запити у штаб провладної партії та Адміністрацію президента залишилися без відповіді. Тому на форумі журналісти вирішили скористатися нагодою та спитати про це членів команди Порошенка. "Що це за 400 гривень? Слава Україні", - тікає від телекамер Березенко. "Я бачив десь у фейсбуці відео, де щось там зі спини якась там людина знімала, я таке відео сам за п’ять хвилин можу зняти. У мене жодної інформації з цього приводу немає", - каже Шверк.

Відео ТСН уже передала поліції і найближчим часом очікує на правову оцінку. Після виступу президента людей відпускають. Кількатисячний натовп рушає до автобусів, на яких вони приїхали.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції