"Я такого політика не знаю": Вакарчук прокоментував можливе об'єднання із Зеленським

Дата публікації
"Я такого політика не знаю": Вакарчук прокоментував можливе об'єднання із Зеленським

УНІАН

Обох артистів включають у соціологічні опитування.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, якого включають у соціологічні опитування щодо майбутніх виборів президента та депутатів парламенту, розповів, чи буде об'єднуватися з іншим учасником опитувань – коміком Володимиром Зеленським.

Відповідаючи на питання із залу під час лекції НВ "Світ 2019. Що зміниться вже завтра?", Вакарчук заявив, що він не знає такого політика як Зеленський, передає Новое Время.

"Я такого політика не знаю. Я знаю політика з прізвищем Голобородько [головний персонаж телесеріалу "Слуга народу"]. Це дуже цікавий політик, але за українською Конституцією він не громадянин України, і не проживав тут останні 10 років – і, на щастя чи на жаль, – не може балотуватись", - сказав лідер "Океану Ельзи".

"У мене занадто мало знань про цю людину", - додав Вакарчук.

Нагадаємо, не називаючи ані прізвищ, ані посад, спілкуючись лише частками мови, шоумен Володимир Зеленський у своєрідний спосіб вирішив з'ясувати, чи збирається Слава, ймовірно Вакарчук, балотуватися у президенти України.

На День Конституції знаменитість опублікував відеозвернення. Заспаний, і як сам зізнався, після візиту стоматолога, Зеленський запитує про президентські амбіції лідера гурту "Океан Ельзи" і натякає, що разом вони зможуть обігнати всіх. 

Жоден з них офіційно не підтвердив своєї участі у майбутніх виборах. 

Зеленський своєрідним способом вирішив з'ясувати, чи збирається Вакарчук у президенти

Зеленський своєрідним способом вирішив з'ясувати, чи збирається Вакарчук у президенти

 

Наступна публікація