Перейти до змісту
"Я у справі": Вакарчук підтвердив, що йде в політику

Він планує завести в українську політику якомога більше нових облич.

Лідер музичного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук підтвердив, що планує йти в політику.

Про це він заявив під час виступу на заході Real changes in Ukraine – a must for a successful future від Українського інституту в Лондоні.

"Я у справі, і ви дізнаєтесь більше найближчим часом. Я хотів би привнести в українську політику якомога більше нових осіб. Влада як така мене не цікавить. Що тягне мене в політику, так це розчарування нинішнім станом української політики. Дивитися на всі ці особи на рекламних щитах Києва нестерпно", - розповів Вакарчук.

За його словами, Україні потрібні нові лідери. Водночас, він зазначив, що не вірить в революції, оскільки вони "не дають стійких рішень".

“I am in and you will know more soon,” Sviatoslav Vakarchuk, Okean Elzy frontman at The British Ukrainian Society event...

Опубліковано Ukrainian Institute, London Вівторок, 22 січня 2019 р.

Нагадаємо, кандидат у президенти від партії "Самопоміч" Андрій Садовий допустив об’єднання із іншим кандидатом Анатолієм Гриценком та співаком Святославом Вакарчуком напередодні парламентських виборів 2019 року.

Відео Чи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Чи балотуватиметься Святослав Вакарчук у президенти, наскільки близька до Москви Юлія Тимошенко і чому Анатолій Гриценко сподівається нарешті не програти вибори. Щоб послухати потенційних кандидатів у президенти України під час завершального, третього дня форуму Ялтинської європейської стратегії, у залі доставляли стільці, чимало гостей і взагалі слухали стоячи. 

Чи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин