Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я в храм - сьогодні велике свято". Ляшко сказав, що не піде голосувати

Ляшко вибув у першому турі голосування.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко, який вибув у першому турі президентськиї виборів, сказав, що не буде голосувати у другому турі, які відбуваються 21 квітня. Про це він сказав активістам ГО "Чесно".

Політик вирішив піти у храм, а не на виборчу дільницю. "Я в храм. Сьогодні велике свято", - сказав Ляшко. На запитання щодо виконання громадянського обов'язку відповів: "Давайте не про вибори, будь ласка. Дайте відпочити хоч хвилину".

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, християни за юліанським календарем відзначають одне з 12 головних свят - Вхід Господній до Єрусалима або Вербну неділю. Це свято нагадує про день у життя Ісуса Христа, коли він за тиждень до воскресіння в'їхав на ослиці в'їхав до Єрусалима, а йому назустріч вийшло багато містян. 

Крім того, сьогодні, 21 квітня, в Україні відбувається другий тур виборів президента. За крісло глави держави змагаються Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко. Центральна виборча комісія опублікувала перші дані явки у другому турі виборів президента станом на 11:00. Наразі активність виборців в Україні та на закордонному виборчому округу становить 17,96%. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції