Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я вам гарантую таку м'ясорубку". На Суспільному обіцяють жорсткі дебати між Зеленським і Порошенком

Суспільне проводить зустрічі з представниками штабів кандидатів.

На Суспільному обіцяють жорсткі дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком, заявив ефірі Громадського сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Юрій Макаров.

За словами Макарова, під час дебатів не будуть обмежуватися у питаннях до кандидатів на президентське крісло. Проведуть дебати у незалежному форматі та чи отримають кандидати жорсткі питання від присутніх і журналістів він сказав: "Я вам гарантую таку м'ясорубку, яку влаштовує журналіст, який не скутий жодними зобов'язаннями. Мирослава Барчук і Павло Казарін... У них немає жодних зобов'язань, крім певних цінностей, зобов'язань перед собою, перед честю. Тобто м'ясорубка в найкращому сенсі гарантована".

Юрій Макаров Повідомив, що голова Суспільного Зураб Аласанія провів зустріч із представниками штабу кандидата у президента Петра Порошенка. Зустріч із представниками Володимира Зеленського запланована на 8 квітня.

Нагадаємо, 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Утім у соцмережах українці почали ширити хештег #хочубачитидебати.

3 квітня кандидат у президенти, Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Крім того, він заявив, що кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів.

4 квітня Петро Порошенко погодився перед дебатами пройти медичне обстеження разом із Володимиром Зеленським у медпункті НСК "Олімпійський". Зеленський від пропозиції відмовився, і вирішив здавати аналізи у лабораторії "Eurolab".

5 квітня обидва кандидати у президенти здали аналізи на вміст в крові алкогольних або наркотичних речовин: Зеленський о 8:00 в "Eurolab", Порошенко – о 9:00 - в НСК "Олімпійський".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції