Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я вмію казати "ні". Луценко розповів, коли йому телефонує Порошенко

Він наголосив, що жоден політик не може "дати команду" йому або про щось попросити.

Президент Петро Порошенко телефонує до генпрокурора Юрія Луценка, коли цікавиться справами і просить обговорити ситуацію, що виникає.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua заявив Луценко, відповідаючи на запитання, чи телефонував глава держави з проханнями або закрити справу або пустити її на гальма.

"Ні, таких дзвінків ніколи не було. Президент і тоді, і зараз телефонує щодо справ, просить обговорити ситуацію, що виникає. Ну от ви мене щойно питали про Саакашвілі: "Дай мені юридичну довідку, на якому етапі", – розповів Луценко про характер питань від Порошенка.

За його словами, президент також був в курсі процесу спецконфіскації коштів президента-втікача Януковича в сумі 1,5 млрд дол.

"Так, він знав кожен наш крок. І у силу своєї компетенції цікавився усім. Що дуже важливо. Потім ми разом з політиками, прем’єром, спікером, керівниками фракцій (говорили, - ред.) про використання цих коштів. Мені здається це також президентська робота", – сказав Луценко.

Він підкреслив, що "немає такого політика, який може телефонувати мені і дати команду або навіть прохання".

"Ні один телефон я не боюсь, ні один із цих дзвінків, які досі лунають, не змусять мене щось зробити. Я вмію казати "ні", - зазначив генпрокурор.

Також в інтерв'ю він повідомив, що після завершення судового процесу про державну зраду позбавленого звання президента України Віктора Януковича почнеться ще один судовий процес про розстріли майданівців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції