Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я як вижатий лимон". Матір затриманого ФСБ українського прикордонника не пустили до сина

Жінка, яка живе у РФ, не може влаштуватися на роботу.

Матір українського прикордонника Богдана Марцоні, якого затримала російська ФСБ і кинула до СІЗО, не пустили на побачення із сином. Про це жінка розповіла у коментарі кореспонденту ТСН.

Алла Марцонь не змогла побачити свого сина, однак передала йому та іншому затриманому прикордоннику – Ігорю Дзюбаку, продукти та речі.

"Поки побачення мені не дали, знову. Сказали у понеділок-вівторок. Щойно вийшла з СІЗО, передавала передачу Ігорю і Богдану. Я ж ділю на двох, я не можу, щоб одному дати, другому не дати. У нього ж теж мама є, просто вона не може приїхати", - пояснила матір Богдана.

У СІЗО їй пояснили, що слідчого, який веде справу прикордонника, сьогодні немає. Жінці доведеться повертатися до Москви, а з наступного тижня знову їхати до Брянського СІЗО.

Гроші на оплату послуг адвоката Алла Марцонь позичила. Каже, хотіла влаштуватися на роботу у РФ, де наразі і мешкає, однак через резонанс справи її сина отримала відмову.

"На роботу мене вже не беруть, це пішло вже публічно, люди бояться", - пояснила вона.

Матір прикордонника пояснює, що до його затримання збиралася ще недовго перебувати у РФ і хотіла повертатися до України, няньчити онуків. В яких умовах у СІЗО тримають українців жінка достеменно не знає.

"Я не знаю, я не вірю нікому. На першому поверсі, де передачки, там тепло, як мені сказали, ремонти там зробили, в кожній камері стоїть холодильник. Не знаю, правда, чи ні", - каже Алла Марцонь.

Працює з прикордонником адвокат з Росії, однак багато про справу його  матері не розповідає.

"Вона говорить, що я не можу вам все розповідати. Якби ви були місцеві, громадяни Росії, я б вам говорила все, а так не можу", - пояснила вона.

Жінка зв’язувалася з колишнім адвокатом Надії Савченко, Іллєю Новіковим, однак каже, що і "близько не має таких фінансів", аби йому заплатити.

Наразі вона користується послугами жінки-адвоката, допомагають і українські консули. Дипломатам також не дозволили зустрітися із затриманими українцями.

Як повідомлялося раніше, двоє прикордонників зникли під час моніторингу кордону на Сумщині. Інцидент стався в районі села Знобтрубчевська. На тому напрямку, розповідає радник Держприкордонслужби Олег Слободян, прикордонники помітили підозрілий рух та виїхали на місце. Близько 8 вечора з офіцерами зник зв'язок. Пошуки тривали цілу ніч та пів дня, аж поки російські ЗМІ оприлюднили повідомлення про затримання двох українських військовослужбовців. Російська ФСБ не пустила консула України до двох затриманих українських прикордонників. За оперативною інформацією, у РФ вже відбувся суд стосовно українських прикордонників  - розгляд був за статтями щодо "незаконного перетину кордону" та "злісної непокори працівникам правоохоронного органу". Рішення суду – утримання 2 місяці під вартою. 

Відео ФСБ оприлюднила відео допиту викрадених українських прикордонників

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції