"Я йду, щоб повернутися": Рябошапка повторив слова Ющенка перед відставкою

Дата публікації
Перегляди
4890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Я йду, щоб повернутися": Рябошапка повторив слова Ющенка перед відставкою

Фото: УНІАН

Цю фразу сказав прем’єр перед втратою посади в 2001 році – і через декілька років виграв президентські вибори.

Прокуратура в Україні 28 років була інструментом політичного тиску та не мала довіри в людей. Про це у своєму виступі перед голосуванням щодо висловлення недовіри заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

"28 років прокуратура була джерелом власного збагачення для обраних. Як результат – олігархи в прокурорських погонах", - заявив він. Відповіддю на це, за його словами, стала реформа прокуратури, котра триває. "Всього третій місяць із цих 28 років нова прокуратура живе за законом. Тому я стою в цій залі, і саме тому стоїть питання моєї відставки – через те, що ті, кого ми позбулися, хочуть повернутися і жити далі так, як жили ці 28 років", - наголосив Рябошапка.

Недовіра Рябошапці: хто претендує на посаду генерального прокурора

Недовіра Рябошапці: хто претендує на посаду генерального прокурора

Він перерахував власні здобутки на посаді та наголосив, що постанова про його відставку "побудована на відвертій брехні та маніпуляції". Рябошапка заявив, що оцінкою його роботи є "лист батька Катерини Гандзюк, у якого нарешті з’явилася надія, що вбивці його доньки будуть покарані". Посадовець наголосив на тому, що "не став нічиїм слугою", а "був і є незалежним". "А незалежного прокурора неможна змусити – його можна тільки звільнити", - підкреслив він.

"Я йду. Але я йду для того, щоби повернутися", - завершив свій виступ Рябошапка. Після цього посадовець пішов із трибуни і не повернувся після слів спікера Дмитра Разумкова, котрий нагадав про процедуру, що передбачала відповіді на запитання депутатів.

Як повідомлялося, надвечір 5 березня Верховна Рада України зібралася на позачергове засідання. До порядку денного було внесено питання про висловлення недовіри генеральному прокуророві Руслану Рябошапці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація