Яценюк без дружини та доньки "застряг" у кабінці для голосування

Дата публікації
Перегляди
2234
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Прем'єр не сказав, за кого віддав свій голос.

Очільник уряду Арсеній Яценюк прийшов на дільницю у Печерському районі без доньки та дружини. У кабінці провів доволі довго, бо, як зізнався, вивчав бюлетень місцевих виборів.

"Це місцеві вибори, а не національні, тому від цих виборів я чекаю ремонту доріг, ремонту шкіл, ремонту лікарень і правильного використання місцевого бюджету, оскільки ми передали мільярдні ресурси на місцевий рівень", - сказав прем'єр і додав, що голосувати треба вдумливо.

Він нагадав, що напередодні виборів була проведення колегія в МВС за участю громадських організацій для налагодження співпраці, щоб уникнути фальсифікацій.

За його словами, підбиття підсумків голосування за новим законом вимагає як професіоналізму від членів виборчої комісії, так і чесності, прозорості та жорстокого контролю від спостерігачів.

"Виборами займається ЦВК, а уряд зобов'язаний забезпечити фінансування виборчих кампаній, що ми і зробили. МВС, своєю чергою, зобов'язане забезпечити правопорядок, що ми теж зробили. Тому зараз дуже важливо, щоб це голосування пройшло спокійно ", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, Кличко привів на вибори дружину і брата ВолодимираМер столиці сподівається на перемогу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація