Яценюк ініціює перевірку в Мінекології через підозру у корупції

Йдеться про службове розслідування щодо можливих порушень під час торгів із закупівлі та реконструкції мереж освітлення.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення провести службове розслідування стосовно можливого неналежного виконання службових обов'язків чиновників з Міністерства екології та природних ресурсів. Про це повідомляє Урядовий портал.

Йдеться про організацію та проведення конкурсних торгів із закупівлі робіт з капітального ремонту систем освітлення, в межах якого має бути здійснено заміну освітлювальних приладів на світлодіодні, а також реконструкція зовнішнього та вуличного освітлення. Існуючі світильники мають бути замінені на прилади на основі LED-технологій.

Відповідне доручення Яценюк дав голові Національного агентства України з питань державної служби Костянтину Ващенку, міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, голові Антимонопольного комітету України Юрію Терентьєву, голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову.

Глава уряду доручив до 25 січня надати результати перевірки та відповідні висновки.

19 грудня минулого року відбулося розкриття пропозицій учасників торгів. Вже 30 грудня Прем'єр-міністр України доручив провести невідкладну перевірку дотримання вимог законодавства під час виконання відповідних конкурсних торгів.

Нагадаємо, що киянам, чиї батареї ледь-ледь гріли у морозні дні обіцяють повернути гроші за недодане тепло. Про це Яценюк повідомив на засіданні штабу, де вирішували, як боротися із снігом та морозами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: