Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк хоче закінчити переговори із Ляшком

Потрібно "завершити переговори з Радикальною партією", - прем'єр.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що коаліція у парламенті юридично існує.

Про це він сказав у великому інтерв'ю українським телеканалам у п'ятницю, - пише "Українська правда".

За словами Яценюка, коаліція перестає існувати лише після того, як про це оголосять на засіданні Верховної Ради.

"Сьогодні головуючий на засіданні заявив: коаліція існує", - сказав він. Прем'єр зазначив, що всі свідомі того, що "постійно існуватиме необхідність мати 226 голосів". Для цього, на думку Яценюка, потрібно "завершити переговори з Радикальною партією, щоб вона і юридично і фактично повернулася в коаліцію, підписати додаток або оновлену коаліційну угоду і затвердити новий план дій". Також Яценюк розповів про свою зустріч із лідером радикалів - Олегом Ляшком і запевнив, що останній не торгувався посадами.

"Я з ним зустрічався позавчора. На пряме моє запитання "Шановний Олег Валерійович, як ви бачите участь своєї політичної сили в коаліції?". Він відповів "Ти мені зараз про посади говориш? Я не збираюсь це зараз обговорювати. Давай спочатку сядем із Блоком Петра Порошенка, з президентом, з "Народним фронтом" і з тобою і зі мною і вирішим, що робити далі". "Він не сказав мені ні слова про жодну посаду", - ще раз зазначив Яценюк.

На думку прем'єра, три непленарні тижні політики мають використати для переговорів і "формування дієздатної коаліції".

Нагадаємо, що у Верховній Раді потрібно створити нову "європейську" коаліцію.

Про це заявив лідер фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час інтерв'ю для п'ятьох українських телеканалів заявив про те, що президент Петро Порошенко не закликав його подати у відставку.

Нагадаємо, Верховна Рада України не змогла відправити уряд у відставку. "За" проголосувало 194 народних депутати. При цьому роботу Кабміну за 2015 рік визнали незадовільною.

Після цього ряд депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування. Фракції "Батьківщина" та "Самопоміч" вийшли з коаліції.

Відео Яценюк вважає, що "радикалів" треба повернути до коаліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції