Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк наказав підшукати заміну Білоусу протягом двох тижнів

Конкурс на очолення фіскальної служби має бути відкритим.

Уряд прийняв відставку голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса. Комісія, яка провадила розслідування діяльності служби, дійшла висновку, що корупція у податковій та на митниці нікуди не ділася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За рекомендацією комісії уряд звільнив двох заступників Білоуса – керівників податкової міліції Володимира Хоменка та митниці Анатолія Макаренка.

Самого ж Білоуса комісія радила залишити і дати змогу довести свою ефективність. Проте той вирішив не залишатися.

"Арсеній Петрович, якщо ви дозволите, я би хотів скласти повноваження голови служби і, на ваш розгляд і Кабінету міністрів, щоби ви прийняли рішення щодо певного професійного відбору тієї людини, яка очолить гідно цю службу", - заявив Білоус.

Відео Уряд прийняв відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, потиснувши Білоусу руку на знак поваги, прийняв його відставку і доручив міністру фінансів за два тижні на відкритому конкурсі знайти нового очільника фіскальної служби.

Та повідомив, що уже попросив генеральну прокуратуру перевірити правдивість заяв усуненого раніше голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка, який звинуватив у корупції самих урядовців.

"Будемо ганяти кожного корумпованого чиновника, звільняти, саджати. Тому хай уже зараз виходять на прес-конференції, а то потім буде пізно. Прошу, щоб генеральна прокуратура розслідувала всі ці політичні звинувачення і також звертаюсь до генпрокуратури з тим, щоби відреагували на десятки звернень про порушення кримінальних проваджень, які уряд відправив до органів прокуратури", - заявив Яценюк.

Раніше повідомлялося, що голова Фіскальної служби зі скандалом пішов із Кабміну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції