Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк натякнув, що хоче перекрити газ окупованим районам Донбасу

Прем'єр вважає, що на Схід країни йдуть шалені гроші, яких ніколи не повернуть. 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав РНБО розглянути питання щодо можливості перекрити газ на окупованих бойовиками РФ територіях Сходу.

Яценюк пообіцяв обговорити можливість безоплатно забирати енергоносії з територій Донбасу, де орудують російські найманці, з прездентом та РНБО. 

"Я вважаю, що це питання РНБО. Я буду розмовляти з президентом, будемо доносити це на засідання РНБО. Сотні мільйонів доларів, а фактично мільярд доларів США, які ми ніколи не отримаємо, йдуть на території, які контролюються російськими терористами ", - заявив глава Кабміну під час засідання антикризового енергетичного штабу.

Раніше у НАК "Нафтогаз України" підрахували, що на територіях Сходу, підконтрольних бойовикам, за вересень було спожито 27 млн куб м газу, а в жовтні ще близько 100 млн куб м. На Донбас може піти ще близько мільярду кубометрів газу, що призведе до збитків "Нафтгогазу" в розмірі 6-7 мільярдів гривень.

Як повідомлялося раніше, мешканці Луганщини скаржилися, що бойовики намагаються примусити платити їм за газ і воду. Йдеться про всю суму заборгованості. Людям погрожують покаранням, якщо оплата не буде здійснюватися. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції