Яценюк натякнув, що "невірні" можуть йти геть з коаліції

Водночас прем'єр зауважив, що у разі дострокових виборів Народний фронт братиме у них участь

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запевняє, що всі його дії як глави уряду є в рамках коаліційної угоди. Про це він сказав під час підсумкової прес-конференції.

"У нас є угода про коаліцію. Цю угоду підписали 5 фракцій. Це не просто папірець, а відповідальність всіх цих сил і політиків за майбутнє країни", - сказав він.

Він також зазначив, щ в цій угоді було передбачено зміну цін і тарифів, все те, що "я як прем'єр, найнятий на роботу тими тоді 5, а зараз 4 фракціями, виконую".

"Ця угода підписана на термін діяльності коаліції. Якщо хтось хоче, щоб коаліція розпалась, він може зробити політичну заяву і вийти із коаліції. Наслідком розпаду коаліції є формування нової коаліції або дострокові парламентські вибори. Або є третій варіант – не займатися політиканством і голосувати за закони, тільки не в пропорції 60 законів, а принаймні 90 на 10", - сказав Яценюк.

Крім того, прем'єр також зауважив, що у разі дострокових виборів Народний фронт братиме у них участь.

"Якщо комусь дуже страшно, то не треба ходити в політику або виходьте із коаліції. Якщо це не працює – то це означає демократія. Підемо на вибори", - сказав Яценюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: