Яценюк назвав три сценарії виходу з політичної кризи і вибрав комфортний для себе

Прем'єр виступає проти дострокових парламентських виборів.

Найбільш комфортним для себе та України сценарієм виходу з політичної кризи прем'єр-міністр Арсеній Яценюк бачить у тому, щоб залишитися в кріслі глави уряду, вакантні посади міністрів були доукомплектовані, а парламентська коаліція відновила свою діяльність.

Про це Яценюк заявив після завершення урочистостей зі вшанування 202-річчя з дня народження письменника Тарас Шевченка, передає прес-служба Кабміну.

"Вбачаю три варіанти виходу з політичної кризи. Сподіваюся, парламентська коаліція відновить свою діяльність і ми будемо рухатися далі. Відновити діяльність коаліції, доформувати склад Кабінету міністрів України і рухатися далі шляхом реформ, так як альтернативи цьому не існує", – озвучив Яценюк перший сценарій.

Другий сценарій прем'єр вбачає в тому, що "президент України і фракція "Блоку Петра Порошенка" бере на себе відповідальність за формування нового Кабінету міністрів, нової програми і коаліції, презентує народу України і відповідним чином отримує підтримку".

"Третій варіант – це дострокові вибори", – зазначив Яценюк і додав, що це – найбільш неприйнятний варіант.

"Я запропонував свій – перший варіант. І сподіваюся, що учасники парламентської коаліції, в першу чергу це Радикальна партія і "Самопоміч", приймуть рішення про відновлення діяльності парламентської коаліції і про подальший рух шляхом реформ в Україні. Чим швидше це питання буде вирішено, тим швидше ми будемо проводити ті зміни і реформи, яких потребує країна. Тому що внаслідок політичної невизначеності фактично всі процеси змін у країні призупинені. Відсутність стійкої парламентської коаліції і підтримки з боку цієї коаліції для уряду України є основною перепоною на цьому шляху", – наголосив Яценюк.

Він вважає, що нинішній Кабмін потрапив у пастку, адже для будь-якого українського уряду найбільш важливе – "не потрапити в пастку, в яку потрапив чинний уряд, коли члени парламентської коаліції, які формували цей уряд, відмовилися його підтримувати, причому абсолютно безпідставно".

 

Вбачаю три варіанти виходу з політичної кризи. Перший – відновити діяльність коаліції, доформувати склад Кабінету Мініст...

Опубліковано Арсенієм Яценюком 9 березень 2016 р.

Нагадаємо, у владних кабінетах усе частіше говорять про відставку Яценюка. Крісло прем'єра пророкують нинішньому міністру фінансів Наталії Яресько.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: