Яценюк подякував "соратникам та ворогам" й вийшов із зали Ради під вигуки "Молодець!"

Прем'єр-міністр виступив у парламенті.

Сьогодні, 14 квітня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк перед голосуванням за свою відставку із трибуни Верховної Ради подякував своїм соратникам та опонентам.

"Мій уряд і я мали честь і відповідальність служити нашому народу…", - сказав Яценюк, подякувавши соратникам із "Народного фронту".

"Я хотів би подякувати своїм соратникам з "Народного фронту", союзникам, які формували коаліцію депутатських фракцій: Блок Петра Порошенка, "Самопоміч", Радикальна партія і "Батьківщина", - за те, що ми зробили нашу країну сильнішою.  Хочу зазначити, що ми спільно зробили багато для нашої країни і нашого народу. Але нам треба рухатися вперед.  Я прошу прийняти мою відставку, а попереду нас чекають великі справи і великі звершення", - додав Яценюк та вийшов із зали Ради.

Депутати аплодували главі уряду та викрикували "Молодець!".

Нагадаємо, що комітет з питань правової політики і правосуддя прийняв рішення, яким рекомендує Верховній Раді задовольнити заяву прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка про відставку. Крім того, комітет пропонує скасувати постанову про визнання результатів роботи уряду незадовільною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: