Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк подякував "соратникам та ворогам" й вийшов із зали Ради під вигуки "Молодець!"

Прем'єр-міністр виступив у парламенті.

Сьогодні, 14 квітня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк перед голосуванням за свою відставку із трибуни Верховної Ради подякував своїм соратникам та опонентам.

"Мій уряд і я мали честь і відповідальність служити нашому народу…", - сказав Яценюк, подякувавши соратникам із "Народного фронту".

"Я хотів би подякувати своїм соратникам з "Народного фронту", союзникам, які формували коаліцію депутатських фракцій: Блок Петра Порошенка, "Самопоміч", Радикальна партія і "Батьківщина", - за те, що ми зробили нашу країну сильнішою.  Хочу зазначити, що ми спільно зробили багато для нашої країни і нашого народу. Але нам треба рухатися вперед.  Я прошу прийняти мою відставку, а попереду нас чекають великі справи і великі звершення", - додав Яценюк та вийшов із зали Ради.

Депутати аплодували главі уряду та викрикували "Молодець!".

Нагадаємо, що комітет з питань правової політики і правосуддя прийняв рішення, яким рекомендує Верховній Раді задовольнити заяву прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка про відставку. Крім того, комітет пропонує скасувати постанову про визнання результатів роботи уряду незадовільною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції