Яценюк пообіцяв особисто захистити кожного міністра

Прем'єр також наголосив, що на міністрів постійно здійснюється тиск.

Прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що на уряд і міністрів здійснюється постійний тиск політичних гравців. Про це він сказав у середу на засіданні Кабміну.

"Здійснюється постійний тиск на окремих міністрів, на уряд в цілому. Є багато цікавих заяв, у тому числі з трибуни парламенту, про корупцію. Але ті, хто говорять про боротьбу з корупцією, потім приходить до членів уряду, щоб вирішити свої питання: когось десь призначити, когось звільнити", - сказав прем'єр.

Водночас Яценюк заступився за міністрів, пообіцявши їм захист. "Це уряд нової країни. Так ми робимо помилки, але ми робимо. Я буду захищати кожного міністра. Так. Зараз дуже непросто, але наша сила в тому, щоб продовжувати боротись", - сказав прем'єр.

За його словами, під політичним тиском низка міністрів вимушені були написати заяви про відставку. Відставка приймається виключно Верховною Радою.

Айварас Абромавичус подав у відставку

Міністр економічного розвитку та торгівлі попросив Верховну Раду вже завтра розглянути його заяву. Своє рішення Абромавичус пояснив небажанням працювати за старими корупційними схемами. Зокрема, звинуватив певних політиків у тому, що вони намагаються взяти під контроль грошові потоки міністерства та поза його спиною поставити своїх заступників. Абромавичус навіть назвав прізвища винуватців своєї відставки.

"І наша фракція, "Народного фронту", буде приймати рішення окремо щодо кожного міністра, з огляду на те, як хто працював", - пообіцяв Яценюк.

Нагадаємо, 3 лютого глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус заявив про відставку. За його словами, одна з причин відставки – Ігор Кононенко. Міністр заявив, що протягом року Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаміаку.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Арсеній Яценюк відзвітує про роботу уряду перед Верховною Радою 16 лютого. Рішення про це було прийнято на засіданні голів фракцій за участю президента і прем'єра.

Перед тим лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко закликав членів Кабміну відзвітувати у парламенті до 5 лютого. За словами представника пропрезидентської політсили, його ініціативу підтримують представники інших партій у парламенті. Раніше у фракції "Самопоміч" почали вимагати переписати коаліційну угоду та сформувати новий уряд.

Лідер фракції Олег Березюк наголосив, що апогеєм порушення всіх правил публічного управління була розробка і прийняття бюджету країни.  Крім того, ВО "Батьківщина" вимагатиме відставки усього Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Кабмин 03.01. исправленный

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: