Яценюк пригрозив звільненням главі "Укрнафти"

За словами прем'єра, Роллінз має сплатити до держбюджету 1,8 млрд гривень.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк допускає звільнення з посади голови "Укрнафти" Марка Роллінза у разі несплати до державного бюджету 1,8 млрд гривень дивідендів до кінця поточного року.

Про це він сказав у Верховній раді, відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Лещенка, повідомляє "Українська правда".

"Щодо вашого питання про 1,8 мільярда гривень, які повинна компанія "Укрнафта" заплатити до державного бюджету в якості дивідендів. Нагадаю, що завдяки нашій спільній праці була підтримана саме пропозиція Кабінету міністрів щодо внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" і держава повернула контроль над компанією, - сказав Яценюк.

Він також повідомив, що саме уряд України провів спостережну раду та загальні збори акціонерів. "І британський громадянин Марк Роллінз був призначений загальними зборами акціонерів керівником компанії "Укрнафта", - заявив прем'єр.

За його словами, відповідно до контракту, який підписаний з керівником компанії "Укрнафта", він зобов'язаний до кінця поточного року виплатити дивіденди у розмірі 1,8 мільярда гривень.

"Я очікую, що компанія "Укрнафта" і керівник цієї компанії, як це було визначено контрактом, до кінця поточного року сплатить 1,8 мільярда гривень дивідендів", - підсумував він.

Нагадаємо, в серпні 2015 року "Укрнафта" підписала з ДФС угоду про реструктуризацію боргу під 36% річних. 22 жовтня керівництво та представники "Укрнафти" не прийшли на розширену колегію щодо вирішення проблем стосовно податкової заборгованості компанії.

Після цього ДФС описала майно, включаючи нерухомість, газопереробні заводи, свердловини і товарну продукцію компанії "Укрнафта" на суму 9,278 млрд гривень в рамках стягнення заборгованості за податковими зобов'язаннями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: