Яценюк розповів, коли в Україні розпочнеться справжня боротьба з корупцією

Голова уряду наполягає на проведенні судової реформи. 

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що у 2016 році в Україні мають повноцінно запрацювати всі антикорупційні органи.

"Боротьба з корупцією - це не політичні гасла та порожні звинувачення політиків на телевізійних ток-шоу, а ґрунтовна робота детективів та слідчих, доведення вини кожного корупціонера та притягнення до відповідальності відповідно до закону новим і справедливим суддівським корпусом", - зазначив голова уряду у програмі "10 хвилин з прем'єр-міністром".

Яценюк впевнений, що справедливі судді в Україні постануть після проведення судової реформи.

"Нам потрібна єдність для цілком конкретних дій та рішень", - додав він, наголошуючи на тому, що корупцію вдасться подолати, коли усі гілки влади будуть єдиними.

Нагадаємо, українці назвали найменш корумпованими структурами заклади середньої й дошкільної освіти та поліцію, а от найбільш корумпованими – суди, митну службу, міліцію та прокуратуру.

 
10 хвилин із Прем'єр-міністром. Про єдність

Ми долаємо винятково складний етап. Зараз, окрім війни, найбільшим випробуванням є українська внутрішня політика. Головною реальністю здається політичний шум. За цим шумом не чути голосу розуму. Сьогодні хочу поговорити про єдність, яка нам потрібна для проведення реформ і змін. Не кругова порука, а єдність для дій.

Опубліковано Арсенієм Яценюком 20 грудня 2015 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: