Яценюк розповів про причини своєї відставки і власні переживання

За словами Яценюка, в нього не було жодного іншого варіанту, окрім як піти у відставку після розвалу коаліції.

Прем'єр міністр України Арсеній Яценюк розповів, що змусило його піти у відставку. Про це та про власні переживання з цього приводу він написав у Facebook.

"Те, що сьогодні не проголосовані закони і немає чим платити солдату, міліціонеру, лікарю, вчителю, немає за що купити рушницю, немає чим заправити БТР, те, що сьогодні не прийнято рішення, щоб заповнити українські газосховища, щоб дати можливість перезимувати, щоб на кінець-то звільнитися від російської газової залежності, - це є неприпустимо", - говорить Яценюк.

"В цій ситуації які є варіанти в Уряду? Так як у нас є парламентсько-президентська республіка, є перший варіант. Розпалася одна коаліція – прем'єр-міністр розпочинає процедуру формування нової коаліції. Що це означає? Це означає, що прем'єр-міністр повинен взяти в коаліцію комуністів і "Регіонів". Я це не зроблю ні при яких обставинах", - наголошує Яценюк.

"Є другий варіант. У тому випадку, якщо немає нової коаліції, а чинна коаліція в парламентсько-президентській республіці розпалася, Уряд і прем'єр-міністр зобов'язані подати у відставку. Я заявляю про відставку у зв'язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив", - додав політик.

Водночас, Яценюк наголосив на тому, що тепер у політичній кризі, яка наступила в Україні, в першу чергу виграла Росія, яка тепер "буде банкувати".

"За що мені найбільше боляче? За те, що зараз аплодисменти в Державній думі Російської Федерації. От хто зараз виграв. От хто сьогодні святкує. І от хто сьогодні буде банкувати", - додає він.

Тим часом вже знайшли заміну Яценюку - Кабмін тимчасово вже очолив Володимир Гройсман. Про нове призначення заявив Арсен Аваков.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: