Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк закликав Порошенка підтримати його або звільнити

Яценюк відмовився коментувати розмови про можливе призначення прем'єром голови Мінфіну.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав президента Петра Порошенка підтримати, або почати сформувати новий уряд.

"Якщо президент не хоче працювати зі мною, і якщо його фракція так протидіє цьому уряду і його прем'єр-міністру. Я попросив би з усією повагою взяти відповідальність за формування уряду, представлення програми нового уряду народу України і сформувати нову коаліцію. Підтримайте мене або звільніть", – заявив прем'єр в інтерв'ю Financial Times, пише Українська правда.

Яценюк також поскаржився, що коаліція, 136 членів якої представляють президентську партію, не підтримала 60% урядових законопроектів і додав, що було дуже неприємно отримувати такі "удари в спину".

Повідомляється, що Яценюк відмовився коментувати виданню розмови про можливе призначення прем'єром голови Мінфіну Наталії Яресько.

Джерело Financial Times заявило, що спершу Яценюк підтримував її кандидатуру, але пізніше передумав, вирішивши, що вона не отримає необхідної підтримки парламенту.

Прем'єр поскаржився, що йому доводилося просити і вмовляти, щоб добитися підтримки законопроектів уряду у парламенті.

"Ця країна стала зовсім іншою, ніж було два роки тому… нова поліція, нова армія, нова фіскальна політика, нова енергетична політика, нова соціальна політика, нові люди сидять в уряді… дуже сильні люди. Я зробив все, що міг у нинішніх умовах. Я можу більше, але нам слід натиснути на педаль газу", – додав Яценюк.

Нагадаємо, що останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. Його на цій посаді нібито попередньо погодилася замінити нинішній міністр фінансів Наталія Яресько і висунула свої вимоги.

7 березня екс-посол США в Україні Стівен Пайфер повідомив, що вже цього тижня може бути оголошено про призначення Яресько прем'єр-міністром.

Залиште свій коментар

Вибір редакції