Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк закликав Раду "закопати сокиру війни"

За його словами, треба рухатися на шляху до реформ і не руйнувати досягнене.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував парламенту "перегорнути сторінку і закопати сокиру війни".

Про це він сказав під час години запитань до уряду в парламенті, передає УНІАН.

"Я звертаюся до всіх членів українського парламенту - перегорнути сторінку і закопати сокиру війни. Зупинити хаос і політичну кризу, яка розпочалася саме в стінах парламенту", - заявив глава уряду.

За його словами, "ми здатні це зробити і рухатися далі лише шляхом реформ, виключно шляхом необхідних змін в країні".

Яценюк вважає необхідним "не дати можливості зруйнувати те, що ми так важко протягом останніх двох років разом робили".

Відео В Адміністрації президента обговорили долю уряду і коаліції

16 лютого, парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Напередодні, фракція "Батьківщина" у парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція ініціюватиме відставку глави уряду.

Своєю чергою, лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що вирішення політичної кризи зараз залежить від позиції прем'єр-міністра. За його словами, уряд нездатен виконати коаліційну угоду, а сама коаліція де-факто розвалена. І тепер прем'єр має вирішувати, яким буде вихід із кризи. При чьому на сайті Верховної Ради з'явилось повідомлення про реєстрацію двох проектів про скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування.

Фракція "Самопоміч" також ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції.

Яценюк закликав Порошенка та пропрезидентську фракції у Верховній Раді України перегорнути сторінку, "взятись за руки, забути минулі образи, взяти на себе усю відповідальність за долю країни".

Залиште свій коментар

Вибір редакції