Яценюк запропонував Порошенку та його нардепам взятися за руки і забути образи

Глава уряду хоче, щоб сторони політичної кризи не думали про політичний шантаж.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав Петра Порошенка та пропрезидентську фракції у Верховній Раді України перегорнути сторінку.

Про це він заявив під час засідання Кабміну.

"Звертаюсь до президента і його фракції, до всіх здорових і демократичних сил – перегорнули сторінку. Ми не маємо права допустити жахливого сценарію розпаду країни і не маєм права повторювати помилки 2005-го року", - зазначив він.

Яценюк нагадав президенту та його фракції політичні скандали десятирічної давнини. "Зараз ситуація набагато складніша. Тому всі повинні взятись за руки, забути минулі образи, взяти на себе усю відповідальність за долю країни та йти, йти, йти уперед. Іншого варіанту і рецепту просто немає. Моя рука простягнута президенту Порошенко і його фракції. Не тільки моя але і всієї фракції "Народний фронт", яка є разом із президентською фракцією основою коаліції, основою змін у країні", - повідомив Арсеній Яценюк.

Він попросив звертати увагу на рейтинги тільки перед виборами. "Просто відкласти в сторону. Забути про політичний шантаж і змінити правила української політики – вона повинна бути європейською", - переконує Арсеній Яценюк.

16 лютого, парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Напередодні, фракція "Батьківщина" у парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція ініціюватиме відставку глави уряду до кінця поточного тижня.

Своєю чергою, лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що вирішення політичної кризи зараз залежить від позиції прем'єр-міністра. За його словами, уряд нездатен виконати коаліційну угоду, а сама коаліція де-факто розвалена. І тепер прем'єр має вирішувати, яким буде вихід із кризи. При чьому на сайті Верховної Ради з'явилось повідомлення про реєстрацію двох проектів про скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування.

Фракція "Самопоміч" також ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: