Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк заявив, що ніхто з опонентів не надав альтернативи його уряду

Прем'єр закликав депутатів відновити проєвропейську коаліцію у Раді.

Ніхто з політичних опонентів не представив альтернативний план і альтернативну команду реалізації змін, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Для реалізації змін в країні нам потрібна політична і економічна стабільність. Звертаюся до учасників політичного процесу: забудьте про політичні чвари та інтриги. Я пропоную учасникам коаліції відновити стабільність української проєвропейської парламентської коаліції, дати можливість уряду працювати і відповідати перед українським народом", - сказав Яценюк у програмі "10 хвилин з прем'єр-міністром".

Голова уряду підкреслив, що завдання очолюваного ним Кабінету міністрів – "створення нових робочих місць, боротьба з бідністю, економічне зростання та продовження тих реформ, які ми започаткували два роки тому".

"Якщо в когось є краща програма, сильніша команда і коаліція, яка готова це підтримати, - представте її народу України. А зараз уся повнота відповідальності лежить на нас", - наголосив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Пізніше фракція "Батьківщина" у парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція ініціюватиме відставку глави уряду до кінця поточного тижня.

Своєю чергою, лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що вирішення політичної кризи зараз залежить від позиції прем'єр-міністра. За його словами, уряд нездатен виконати коаліційну угоду, а сама коаліція де-факто розвалена. І тепер прем'єр має вирішувати, яким буде вихід із кризи.

При чьому на сайті Верховної Ради з'явилось повідомлення про реєстрацію двох проектів про скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування. Фракція "Самопоміч" також ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції