Яценюк збирається посадити нинішню владу, коли сам буде на її місці

Дата публікації
Перегляди
1497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Яценюк збирається посадити нинішню владу, коли сам буде на її місці

Яценюк пообіцяв , що нинішня влада нестиме кримінальну відповідальність за свої дії / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Арсеній Яценюк запевнив, що після перемоги опозиції на виборах нинішня влада буде відповідати "політично і кримінально".

Лідер партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк запевнив, що новий парламент поверне Україні газотранспортну систему в разі її здачі Москві нинішньою українською владою.

Арсеній Яценюк запевнив, що новий парламент поверне Україні газотранспортну систему в разі її здачі Москві нинішньої українською владою, повідомили ТСН.ua у прес-службі "Фронту змін".

"Нашим російським партнерам і українській владі я вже чітко заявив – ми прийдемо до влади, і всьому, що ви зробили, буде дана оцінка. Українська влада буде відповідати і політично, і кримінально. Що стосується наших російських партнерів, ми готові виключно до взаємних рівноцінних і рівнозначних партнерських стосунків. Якщо мова ітиме про те, що у нас відбирають національний капітал і актив – новий парламент все поверне на місце. Де взяли, там і покладете - на те саме місце", - наголосив Яценюк.

За його словами, перемога опозиції дозволить сформувати "уряд демократів".

"Це буде уряд, який не дасть можливості Україні звернути з європейського шляху на старі радянські рейки, які вже розсипалися. Це буде уряд, який не буде здавати газотранспортну систему, прийме новий закон про освіту, проведе реальну реформу податкової системи, думатиме про пенсіонерів, а не про те, як їм підвищувати пенсійний вік", - наголосив нардеп.

Читайте також:

Яценюку ніким блокувати трибуну

Яценюк пообіцяв українцям долар по 9 гривень

Партію Яценюка фінансують 28 бізнесменів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація