Яценюк зізнався, як можна було б підвищити мінімальну заробітну плату

Прем'єр пояснив, що за гроші на оборону можна було б втричі підняти зарплати.

Суми, яка в держбюджеті 2016 року закладена на оборону, вистачило б для підняття мінімальної зарплати втричі.

Про це під час інтерв'ю в п'ятницю заявив прем'єр Арсеній Яценюк, - пише "Українська правда".

Він нагадав, що в цьому році на оборону буде витрачено 5% ВВП, тобто 113 млрд гривень. "Ви знаєте, якщо б витратити 113 млрд гривень на підвищення соціальних стандартів, знаєте, наскільки можна було б підвищити мінімальну заробітну плату? Втричі. Втричі!" – сказав він.

При цьому Яценюк заявив, що витрати на нацбезпеку і оборону є необхідними і нагадав, що грошове забезпечення війська збільшено вдвічі.

Нагадаємо, що прикордонникам у зоні АТО на Донбасі підвищили зарплати.

Рівень зарплат прикордонників на інших ділянках наразі прирівняний до того, який був у ЗСУ та Національної гвардії до 1 січня 2016 року.

Нагадаємо, у 2016 році українським військовослужбовцям підвищили вдвічі-втричі розміри зарплат. Так, солдат-контрактник, який служить лише перший рік, отримуватиме уже не 2,3 тис. грн, а 7 тис. гривень. Командир відділення матиме ставку 8 тис. грн, а командир взводу – 9,5 тисяч. Зарплата командира роти становитиме 11 тис. грн, а комбат отримуватиме 13 тис. гривень. Командр бригади отримуватиме 16 тис. грн. на місяць. За участь в АТО планують преміювати окремо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: