Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк звинуватив Григоришина у роботі на російське ФСБ

На думку прем'єра, за гроші з українського бюджету бізнесмен фінансує антиукраїнські політичні сили.

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин працює на російські спецслужби.

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну, пише "Українська правда".

"Вони (російські бізнесмени – прим.ред.) крадуть гроші з бюджету, а потім фінансують в першу чергу антиукраїнські політичні сили і відчитуються в ФСБ. Як, наприклад, робить громадянин РФ Григоришин. Який пасеться на українському енергосекторі останні 10 років. Це чистий агент", - запевнив він.

До того ж Яценюк закликав зупинити "оплату трансформаторів "Центренерго" та "Укрінтеренерго" до того моменту, доки не буде завершено перевірку тендерних умов".

"І з'ясувати, чому іноземні компанії за дивним збігом обставин всі програли тендери, а один "Запорізький трансформатор" (власником якого є Григоришин – прим. ред.) виграв", - додав прем'єр.

Своєю чергою очільник Міненерго Володимир Демчишин нагадав Яценюку, що тендер ще не встигли провести.

"Тендер фізично не проведений, тому поки рано говорити про якісь результати", - нагадав Демчишин.

Нагадаємо, раніше очільник МВС Арсен Аваков заявив, що в Україні проти Григоришина відкрили кримінальні справи. Через місяць він уточнив, що справи не в підслідності МВС та стосуються фінансових порушень Сумського НВО імені Фрунзе і "Укренерго". Згодом Аваков попросив міністра енергетики Володимира Демчишина розібратися, чи не було на користь бізнесмена Костянтина Григоришина з боку національної компанії "Укренерго" протекціонізму. Своєю чергою той назвав заяви Авакова маніпуляціями і черговими спробами дискредитувати опонента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції