Яценюку увірвався терпець і він подає до суду на автора публікації про "24 вілли у Маямі"

Олег Тогало з посиланням на аноніма запевняє, що екс-прем'єр придбав нерухомість у США.

Колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк подає позов до суду на Олега Торгало, який заявив, що екс-голова уряду придбав 24 вілли у Маямі за мільйони доларів.

Про це Яценюк написав на своїй сторінці у Facebook.

"Настав час відповідати за неправду. Так, людині на прізвище Олег Торгало, як автору брехні про 24 вілли у Маямі, доведеться йти в суд. Давати відповіді на запитання під присягою. І понести покарання у відповідності до Закону", - зазначив екс-прем'єр.

Арсеній Яценюк вважає, що інформація про вілли у Маямі – "це частина спецоперації проти країни".

"Повний абсурд, скинутий на голови людям, замученим війною, непевністю і переживаннями, виснаженим постійними інформаційними атаками, а від того дуже вразливим - це давно оголошена війна не проти мене особисто, а проти кожного громадянина з метою дезорієнтації і втрати довіри у власну державу", - написав він.

Олег Торгало у Facebook розповсюдив інформацію про купівлю Яценюком вілл у Маямі, посилаючись на свого друга, прізвище якого не називає. Публікація почала активно ширитися Мережею, також її опублікували російські ЗМІ.

Торгало у відповідь на погрози Яценюка зазначив, що буде відповідати у суді "з піднятою головою". Разом із тим він заявив, що у нього є проблема: "Навіть знаючи частину адрес американських купівель, мені важко буде пов'язати офшори, які їх купили, з Арсенієм". Автор публікації про Яценюка також додав, що його джерело тепер стверджує, що не вся начебто придбана екс-прем'єром нерухомість – вілли, серед них є і апартаменти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: