"Ядерна православна держава" Росія в санкційному списку переплутала лідера С14 і відомого галериста

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Євгени Карасі мають різні імена по батькові.

Росія внесла до санкційного списку відомого колекціонера і засновника художньої галереї сучасного мистецтва Євгена Карася, визнавши його за тезка - лідера націоналістичної організації С14.

Про це галерист написав на своїй сторінці у Facebook.

"Потрапив до списку санкцій ворогів Росії в дуже яскравій компанії під №119 із 322 найнебезпечніших громадян. Ось, що означає мати повного тезка радикала і більш доступні дані. Тепер потрібно вгадати, я дійсно настільки небезпечний чи нас вкотре переплутали", - зазначив він.

Можете меня поздравить! Попал в санкционный список врагов России в очень яркой компании под № 119 из 322 самых опасных...

Опубликовано Evgen Karas Четверг, 1 ноября 2018 г.

Своєю чергою Євген Карась із С14 уточнив, що із відомим діячем у них відрізняються імена по батькові.

Сьогодні Росія наклала іменні санкції на українських діячів. В списку Іллєнко, Коханівський, Аваков і.... ЄВГЕН...

Опубликовано Євгеном Карасем Четверг, 1 ноября 2018 г.

"Сьогодні Росія наклала іменні санкції на українських діячів. У списку Іллєнко, Коханівський, Аваков і.... Євген Карась. Але не Васильович. А Валерійович. Митець і власник художньої галереї, а не лідер С14. "Ядерна православна держава" не може розібратися, на кого накладає федеральні санкції... Сподіваюсь ніколи не опустимося до того рівня, аби нас бентежили санкції з дна", - наголосив він.

ВідеоМосква запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

 68 компаній та 322 громадяни України. З керівників держави під санкції потрапили голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор України Юрій Луценко, голова нацполіції Сергій Князєв, міністр культури Євген Нищук, очільниця МОЗ Уляна Супрун та низка народних депутатів, зокрема, і син Петра Порошенка - Олексій. 

Москва запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України. До списку потрапили 12 українських урядовців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції