Ядро колони терористів, які тікали зі Слов'янська, було знищене - Гелетей

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ядро колони терористів, які тікали зі Слов'янська, було знищене - Гелетей

Валерій Гелетей розповів подробиці звільнення Слов'янська / УНІАН

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН. Тиждень безпосередньо із зони АТО міністр оборони розповів подробиці звільнення міста.

Величезну колону терористів, які відступали зі Слов'янська, просто так ніхто не пропускав - українськими військовими було знищено ядро колони.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН. Тиждень сказав міністр оборони України Валерій Гелетей.

"Інформація про те, що будуть відходити бойовики, надходила постійно, але про те, що буде колона, дізналися в останню хвилину. І коли була отримана інформація, були задіяні відповідні підрозділи на одному з блокпостів. Дочекалися цю колону, були готові та дали бій. Якщо будете їхати з міста Слов'янськ на Артемівськ, ви побачите десятки важкої техніки, багато вбитих сепаратистів. Зрозуміло, що колона була досить довгою по протяжності і одночасно знешкодити всю колону було непросто, місцевість дозволяла їм сховатися у різних місцях. Але це не говорить про те, що їм була надана можливість втекти. Я вважаю, що ядро, а це більше десяти одиниць важкої техніки, було знешкоджене", - розповів генерал-полковник.

Крім того, міністр оборони прокоментував інформацію, що терористи, коли відступали, начебто прикривалися дітьми.

"Інформації дуже багато поступає, про те, що були саме діти, інформації немає. Ми виїжджали туди на місце, дивилися, але жодного тіла дитини не знайшли. Повірте мені, ніхто не знайшов, а якщо б знайшов, то у ЗМІ це було б вже озвучено. Тому я думаю, що довіряти треба військовим", - сказав Гелетей.

"Сьогодні у президента є чітка стратегія перемоги на Донбасі. Ті кроки, що проводилися президентом, починаючи з одностороннього припинення вогню. На сьогоднішній день максимально задіяно зброя - танкова дивізія, військова авіація, десантники, спецназ. Зараз боєць вдягнутий, взутий, є бронежилет, озброєння і ми знаємо, що робити", - додав міністр оборони.

Як вже раніше повідомлялося, сили АТО за добу звільнили від терористів чотири міста на Донбасі.

В ексклюзивному інтерв'ю із зони АТО міністр оборони розповів подробиці звільнення міста

В ексклюзивному інтерв'ю із зони АТО міністр оборони розповів подробиці звільнення міста
Наступна публікація