Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як і чому Саакашвілі видворили до Польщі: скандал на увесь світ та скупі пояснення влади

Політика доправили за межі України примусово.

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого напередодні видворили до Польщі, переказує з Варшави, що знайде законний шлях, як повернутися до України.

Тим часом у Генеральній прокуратурі нагадали, що розслідування кримінальних справ, в яких фігурує Саакашвілі, триває. А те, що його вивезли з країни, - для них цілковита несподіванка. Процедуру з видворення політика провели прикордонники напередодні. Схопили Саакашвілі у ресторані в центрі Києва. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Чотири кремезних чоловіки в масках тягнуть Саакашвілі коридором. Аби не пручався, один з них тримає політика за чуба. Камера №13 зафіксувала, як прикордонники затримали екс-президента Грузії в ресторані у центрі Києва. Після цього політика повезли до аеропорту "Бориспіль". На летовищі оперативно збираються його прихильники, вимагають зустрічі з Саакашвілі. Правоохоронці вперто мовчать.

ВідеоВ Генеральній прокуратурі здивовані тим, що Саакашвілі депортували з України

У ГПУ нагадали, що розслідування кримінальних справ, в яких фігурує Саакашвілі, триває. А те, що його вивезли з країни, для них цілковита несподіванка. Процедуру з видворення екс-президента Грузії, провели прикордонники напередодні. Саакашвілі ж переказує з Варшави, що знайде законний шлях, як повернутися до України.

В Генеральній прокуратурі здивовані тим, що Саакашвілі депортували з України

Саакашвілі сам виходить на зв'язок із Польщі. До Варшави його доправили чартерним літаком. Народний депутат Ігор Луценко стверджує, що судно належить компанії президента Порошенка. На своїй сторінці в Facebook він написав, що літак є власністю панамської компанії "Скай Сентер Холдінг Корпорейшн", яка належить Петру Порошенку.

В Адміністрації президента, де видворення ніяк не прокоментували, на ці закиди відреагували оперативно. Представник департаменту інформполітики теж у Facebook відписав, що це примітивний фейк: "Той літак настільки ж далекий від Порошенка, як екс-президент Грузії - від своєї рідної Батьківщини".

Процедуру з видворення Саакашвілі провели прикордонники. Там пояснили, що громадянина Саакашвілі повернули до країни, з якої він незаконно увірвався. У Польщі роз'яснили, що прийняли громадянина без громадянства, за так званою процедурою реадмісії. До того ж Саакашвілі є чоловіком громадянки ЄС.

У Варшаві видворений політик обіцяє сьогодні, 13 лютого, вийти на прес-конференцію. Тим часом у Києві його прихильники збираються знову вийти на мітинг до Адміністрації президента. Вечірній похід приніс лишень сутичку.

Інна Боднар

ВідеоСаакашвілі у Варшаві має розповісти про свої подальші дії після депортації з України

Ніч Саакашвілі провів у готелі у Варшаві під охороною, яку йому надала польська влада. Готель, в якому перебуває Саакашвілі, під захистом. Невідомо ані який готель, ані де він знаходиться, усе тримають у таємниці. Сам грузин критикує українську владу за таке нахабне видворення, і говорить, що буде домагатися зміни влади в Україні мирним шляхом.

Саакашвілі у Варшаві має розповісти про свої подальші дії після депортації з України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції