"Як і домовлялися". Порошенко відреагував на введення нових санкцій США проти РФ

Діятимуть обмежувальні заходи до звільнення українських територій, наголосив гарант. 

Президент України Петро Порошенко привітав українців з підписанням нового пакету санкцій США проти РФ.

Він наголосив, що стосуватимуться обмежувальні заходи серед іншого і газопровода "Північний потік-2".

"Як ми і домовлялися в Вашингтоні, Конгрес проголосував, а президент Дональд Трамп підписав. Санкції стосуються в тому числі і заполітизованго проекту " Північний потік-2 ". Вони діятимуть до повного звільнення української землі. Це ще раз підтверджує стратегічний напрямок відносин України та Сполучених Штатів", - написав Порошенко у Facebook.

Вітаю всіх з підписанням нового пакету санкцій від США щодо Росії! Як ми і домовлялися в Вашингтоні, Конгрес проголос...

Опубликовано Петро Порошенко 2 августа 2017 г.

Як повідомлялося раніше, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав санкційний законопроект щодо запровадження антиросійських санкцій. Документ не лише вводить обмежувальні заходи, але і обмежує можливості Трампа послабити санкції проти Москви. 

27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву - проголосували 98 американських сенаторів, проти - лише двоє. Раніше, так само переконливо, санкції підтримали і в палаті представників. 

Ще до затвердження обмежувальних заходів РФ оголосила що з 1-го серпня припиняє використання посольством США в Росії всіх складських приміщень у Москві і дачі в Срібному бору і закликала США зменшити кількість спіробітників дипвідомств на російські територій до 455.   

ВідеоАмерикансько-російські відносини можуть погіршитися через санкції Москви проти Вашингтона

Залиште свій коментар