Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як міліція вивіску міняє. МВС відрапортувало про перші півдня Національної поліції

Як міліція вивіску міняє. МВС відрапортувало про перші півдня Національної поліції

У Нацполіцію вже перевели окремих працівників, аби правоохоронці могли виконувати свої обов'язки законно.

Відсьогодні, 7 листопада, в Україні почала діяти Національна поліція, яка утворена на базі міліції. Перехідний період триватиме рік. Проте вже сьогодні тих правоохоронців, які виконують свої обов'язки, перевели в поліцію, аби не було юридичних претензій щодо законності їхньої діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Уже призначені на посади працівники чергових частин поліції і слідчі, які виконують свої обов'язки у повному обсязі. У складі (юридично зареєстрованих) Головних управлінь поліції в областях та місті Києві повноцінно функціонують понад 700 відділів і відділень поліції. З початку доби вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян", – ідеться в повідомленні.

Також затверджений штатний розпис Нацполіції. Зокрема, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві відповідно до повноважень, визначених законом, повноцінно функціонують 217 відділів та 489 відділень поліції.

Варто зазначити, що багатьох керівників структурних підрозділів до Національної поліції переводять автоматично, не влаштовуючи обіцяних конкурсів на посади. Мовляв, не встигли.

Відео 7 листопада набуває чинності закон «Про національну поліцію», а закон «Про міліцію» втрачає силу

Залиште свій коментар

Вибір редакції