"Як посварились Андрій Йосипович та Андрій Борисович": що кажуть політики та соцмережі про кадрові зміни в Офісі президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський звільнив Богдана з посади керівника Офісу президента.

Уранці 11 лютого на сайті Офісу президента було опубліковано указ про звільнення Андрія Богдана з посади керівника ОП. На його місце було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака.

У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. ЗМІ неодноразово писали про існування неформального каналу перемовин між Єрмаком та колишнім віцепрем'єром, а нині заступником керівника Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком. В Офісі президента уже зазначили, що зміна керівнику жодним чином не вплине на політичний курс держави.

ТСН.ua наводить реакцію політиків та соцмереж на кадрові зміни в Офісі президента.

"Він (Єрмак – ред.) для нас не новий абсолютно, так, просто на новій посаді. Я думаю, що з точки зору звичайних людей, які гуляють вулицями, особливо нічого не зміниться (після зміни глави Офісу президента – ред.). У нас є програма партії, програма уряду - це і є основа, на яку потрібно орієнтуватися, а люди можуть мінятися… Єрмак традиційно займався зовнішньополітичними питаннями. Найімовірніше, буде десь у цей бік зміна, - сказав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

У фракції "Батьківщина" вважають, що зміна керівника означатиме посилення "проросійського курсу".

"Я думаю, що ключове питання - це зовнішньополітичний орієнтир ... Але основне - це не просто зміна людей. Це, на мій погляд, генеральний курс, який обраний як ключовий для розвитку України", - підкреслив заступник очільника фракції Сергій Соболєв.

Андрей ушел. Да здравствует Андрей! У Гоголя есть "Повесть о том, как поссорился Иван Иванович с Иваном...

Опубліковано Олексієм Гончаренком Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Все, отмучились. Богдан уволен официально. Ермак - новый глава Офиса президента. Сейчас будет попытка перезагрузить ряд других должностей в правительстве и во власти в целом.

Опубліковано Юрієм Бутусовим Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Про новопризначеного керівника ОП - Андрія Єрмака. З цікавих фактів, маловідомих широкому загалу.  У нього є...

Опубліковано Natalie Sedletska Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Тепер пара продюсер і актор набула своєї сюжетної та стилістичної довершеності

Опубліковано Дмитрієм Золотухиним Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Отже, скоро чекаємо на візит Зе до США. Ще один плюсік у плані є :) #неБогдан

Опубліковано Сергеєм Сидоренком Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Ермак в ОП лучшее решение, которое мог принять президент после отставки Богдана.

Опубліковано Александром Дубинским Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Отже, людина з дружніми контактами в Кремлі та особистими бізнес-інтересами в РФ формалізувалася біля Зеленського. Далі...

Опубліковано Volodymyr Ariev Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Відео Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав у відставку. Указ підписав президент України Володимир Зеленський. Чутки про його відставку почали ширитися кілька днів тому. Про це повідомляли різні джерела на Банковій, але сприймалися вони із застереженням, адже колишній очільник ОП на своїй посаді встиг відзначитися фейковою відставкою.    

Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції