Як розподіляться місця в Раді: "Слуга народу" показала свою інфографіку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як розподіляться місця в Раді: "Слуга народу" показала свою інфографіку

ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Політсила розраховує на більшу частину крісел.

Партія "Слуга народу" розраховує на 255 місць у новій Верховній Раді за підсумками позачергових парламентських виборів.

22 липня під час брифінгу про це заявив керівник штабу партії Олександр Корнієнко і показав інфографіку, передає Ліга.net.

За його словами, до парламенту від "Слуги народу" проходять від 125 до 127 кандидатів у депутатів за мажоритаркою і 121 або 122 - за партійним списком.

"Так буде приблизно виглядати Верховна Рада", - прокоментував Корнієнко інфографіку. Згідно з нею "Слуга народу" отримує 255 місць, "Опозиційна платформа – За Життя", – 45, самовисуванці – 42, "Батьківщина" – 25, "Європейська солідарність" – 22, "Голос" – 18, "Опозиційний блок" – 5, "Самопоміч", "Свобода", "Єдиний центр" та "Біла церква разом" – по одному місцю.

"В цілому у нас зараз розподіл 416 мандатів, але взагалі їх 426, і за рахунок цього цифра буде змінюватися", - сказав він.

Раніше ТСН.ua порахував, скільки крісел у новому парламенті можуть зайняти представники п’ятірки політсил-лідерів.

Так, за даними Національного екзитполу станом на 20:00, "Слугу народу" у Раді представлятимуть 126 депутатів (127  депутатів – тут і далі у дужках - за даними екзитполу ТСН), "Опозиційна платформа — За Життя" отримає 33 місця в Раді (35 депутатів) ; "Європейська Солідарність"25 (24 депутати), "Батьківщина" 21 (21 нардеп),  "Голос" 18 парламентарів (18 нардепів). 

ТСН.ua

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація