"Як тільки російський солдат перетне кордон, не втрачати жодної секунди": Порошенко розповів про сенс воєнного стану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент подякував депутатам за проголосоване рішення.

Президент України Петро Порошенко дякує українським депутатам за підтримку указу про запровадження воєнного стану в Україні терміном на 30 днів. Про це глава держави написав на власній сторінці у соцмережі Facebook.

Дякую українським депутатам за підтримку мого Указу про запровадження воєнного стану в Україні терміном на 30 днів....

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 26 листопад 2018 р.

Глава держави пояснив, що запровадження воєнного стану передбачається лише у випадку наземної операції регулярних військ РФ проти регіонів, яких не торкнулася попередня агресія у Криму та на Донбасі. "Якщо нам вдасться уникнути цього сценарію, права і свободи громадян України не будуть обмежуватися. Указ передбачає право президента, як тільки російський солдат перетне кордон, не втрачати жодної секунди для того, щоби забезпечити захист української землі", - наголосив він.

Також президент запевнив, що дія указу поширюватиметься на області, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. "Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, а також Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Саме там, де може бути нанесено удар", - деталізував Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції