Як впав рейтинг Порошенка та скільки людей проголосувало. Найцікавіші цифри виборів-2019 в інфографіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тисячі голосів отримав Олександр Мороз, який напередодні виборів "знявся".

31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. За результатами підрахунку до другого туру проходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

І доки в Україні триває інтрига, чи відбудуться дебати між двома кандидатами дебати, ТСН.ua зібрав найцікавіші цифри виборів-2019. Серед них відсоток явки у першому турі, різниця у голосах між лідерами перегонів, кількість ну зовсім непопулярних кандидатів та прихильників Олександра Мороза, який взагалі "знявся" перед виборами.

Головні цифри виборів, вибори-2019, Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, згідно з результатами підрахунку 100% протоколів Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів, а Петро Порошенко 15,95%. Таким чином, вони лідери перегонів і проходять у другий тур. Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції