"Якесь знущання". Нардепка від "Слуги народу" розплакалася в Раді через правки до законопроєкту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, до неї підходили і просили перестати подавати правки.

Народна депутатка від "Слуги народу" та членкиня Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анна Скороход розплакалася у сесійній залі.

Так, Рада розглядала проєкт закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відділенням діяльності з транспортування природного газу. Скороход хотіла представити правки, і засмутилася через те, що зробити це не вдалося.

"Мені здається, у нас відбувається якесь знущання. Якщо я сказала, що хочу пройти по своїх правках, значить, я хочу пройти по своїх правках. А не щоб хтось підходив до мене і казав: перестань їх подавати", - сказала вона крізь сльози, коли їй надали слово.

Скороход зазначила, що на засіданні комітету було досягнуто певних домовленостей. "На сьогоднішній день, коли я перечитала весь текст, ці домовленості не дотримані", - сказала вона.

Потім Скороход заспокоїлася, а депутати продовжили розглядати поправки – зокрема і її.

Тим часом у Верховній Раді нардепи потрапляють в інтимні скандали, засвітивши особисті листування. ТСН.ua зібрав головні секс-скандали парламенту останніх місяців - від переписки з повією до мацання геніталій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції