Який вигляд має Адміністрація президента в Українському домі. Інтерактивна мапа будівлі

Президентські апартаменти розміщуватимуться на четвертому поверсі з видом на Європейську площу.

У четвер, 20 червня, президент Володимир Зеленський підписав указ про реорганізацію адміністрації, і відтепер офіс глави держави переїжджає з Банкової на Європейську площу. Він базуватиметься в Українському домі.  

Як йдеться у сюжеті ТСН, усі вимоги президента архітектори готові втілити в Українському домі. У своєму розпорядженні ми маємо декілька слайдів з концепції майбутньої Адміністрації президента – який усе матиме вигляд, можна роздивитися на нашому інтерактивному макеті:

Український дім розташований на історичному місці, тож зовні кардинально нічого переробляти не будуть. До будівлі зроблять чотири заїзди, з підземними паркінгами на 136 місць. Для президентської команди під паркінг переобладнають підвал, а для гостей – зведуть новий.

Сонячних панелей не буде, бо нема куди ставити, підлогу пронизають спеціальними кабелями, які взимку будуть гріти будівлю, а влітку - охолоджуватимуть. 

Концепт адміністрації Зеленського, адміністрація президента
ТСН.ua
Концепт Адміністрації президента в Українському домі

Згідно з концепцією, перший поверх буде відкритим для людей, офіс президента розміститься на 3,4 і 5 поверхах, а президентські апартаменти – на четвертому з видом на Європейську площу.

Чи перекриватимуть Європейську площу для машин, автори проекту наразі не знають. Людей, що ходять перед Українським домом на рендері, кажуть, намалювали для антуражу. Коли ж перший трактор приїде рити під будівлю, теж ще не прогнозують.

Концепт адміністрації Зеленського, адміністрація президента
ТСН.ua
Концепт Адміністрації президента в Українському домі

Загалом, на реалізацію намальованого виділили півроку. Вартість робіт обійдеться у понад 300 мільйонів гривень і, як запевняють у команді президента, з бюджету не витратять ні копійки.

Нагадаємо, 20 червня команда президента Володимира Зеленського презентувала нову концепцію реорганізації Адміністрації президента і нову назву органу. За словами глави АП Андрія Богдана, реформування структури буде здійснено як матеріальної (приміщення) частини, так і ментальної - "перетворення АП як рудимента радянської системи в сучасний європейський офіс президента України". 

ВідеоЗеленський підписав указ про реорганізацію Адміністрації президента

Замість адміністрації - офіс глави держави. І буде він не на Банковій, а на Європейській площі. Володимир Зеленський підписав указ про реорганізацію адміністрації, а його команда оприлюднила ролик, де показують, куди реформована структура переїде.  

Зеленський підписав указ про реорганізацію Адміністрації президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції