Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Якийсь змій, б**": Кернес не схвалив депутата, який не проголосував за перейменування метро

Решта депутатів одностайно проголосували за перейменування.

Харківські депутати сьогодні голосували за перейменування однієї з міських станцій метро, йдеться у ТСН.16:45.

Раніше вона мала назву "Московський проспект", нині її назвали "Турбоатом"-  на честь місцевого підприємства, що випускає турбіни.

За перейменування проголосували 68 міських депутатів - усі, крім одного обранця, який утримався. І це вкрай не сподобалося міському голові, відомому своїми неоднозначними висловлюваннями. Депутата, який пішов проти всіх, Кернес назвав змієм.

"Рішення ухвалене. Один утримався. Знову Черняк. Якийсь змій, б**", - прокоментував мер з трибуни.

Відео Кернес обізвав "змієм" депутата, який утримався від голосування за перейменування станції метро  

Харківські депутати сьогодні також голосували за перейменування однієї з міських станцій метро. Раніше вона мала назву "Московський проспект", нині її назвали "Турбоатом"- на честь місцевого підприємства, що випускає турбіни. За перейменування проголосували 68 депутатів - усі, крім одного обранця, який утримався. І це вкрай не сподобалося міському голові, який назвав депутата змієм.  

Кернес обізвав "змієм" депутата, який утримався від голосування за перейменування станції метро  

Як повідомлялося раніше, міська рада Харкова розглянула 19 червня розглянула питання про повернення проспекту Петра Григоренка імені Жукова  За висловилися 59 депутатів – переважно з фракції "Опозиційний блок – Довіряй справам", однак сам Кернес не голосував. Проти були 12 представників "Самопомочі", один депутат від "Солідарності" і один позафракційний – загалом 14 осіб. У поліції порушили кримінальне провадження щодо правомірності перейменування проспекту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції