"Якось буде". Безсмертний розповів про майбутнє Мінських перемовин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Безсмертний нагадав, що подібна контактна група з вирішення конфлікту в Нагорному Карабаху засідає в Мінську майже 30 років поспіль.

Екс-представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний, якого днями звільнив від виконання обов'язків президент Володимир Зеленський, розповів, що буде далі з Мінськими перемовинами. На його думку, конфлікт на Донбасі заморозити буде неможливо.

Про це він розповів в інтерв'ю BBC-Україна.

"Якось буде", - сказав він, відповідаючи на запитання про майбутнє перемовин.

"Тристороння контактна група з вирішення конфлікту в Нагорному Карабаху засідає в Мінську вже 29-й рік. Тільки тут так не буде, тут сюжет інший. Тут конфлікт не піддається заморозці. Я сказав би навіть так: заморозка конфлікту на Донбасі взагалі може стати мрією. Цей конфлікт не буде замороженим, бо відкритий канал постачання зброї", - додав Безсмертний.

Нагадаємо, Роман Безсмертний – політик та дипломат, був народним депутатом 2-5 скликань, віцепрем'єром в урядах Юлії Тимошенко та Юрія Єханурова, послом України у Республіці Білорусь.

У липні 2019 року Зеленський призначенням Безсмертного до ТКГ, фактично, повернув його у переговорний процес, з якого той вийшов 2016-го.

У ТКГ він виступав за розробку стратегії реінтеграції Донбасу і Криму, а покинув її через протиріччя із тодішнім президентом Петром Порошенком.

ВідеоРомана Безсмертного звільнили із політичної  підгрупи Тристоронньої контактної групи у Мінську

Указ про звільнення Безсмерного з політичної  підгрупи  Тристоронньої контактної групи сьогодні підписав Президент Володимир Зеленський. Для самого Безсмертного це стало несподіванкою - дізнався про це зі ЗМІ.  Як, власне, і саме призначення у переговорну групу.  

Романа Безсмертного звільнили із політичної  підгрупи Тристоронньої контактної групи у Мінську

Залиште свій коментар

Вибір редакції